Тотнъм се разправи с Астън Вила (видео)

Астън Вила прие Тотнъм в срещата от поредния тридесет и втори кръг на английската Висша лига. Днес на "Вила Парк" домакините отстъпиха с 4:0. По този начин "шпорите" застават на 3 точки над Арсенал в топ 4 при мач повече и 10 гола по-добра голова разлика, като стават фаворитът за спечелване на позицията в Шампионска лига.

До почивката Тотнъм водеше само с 1 гол и той падна още преди да изтекат 3 минути игра когато Кейн с лош удар намери бранител, топката попадна в Сон и той довърши с греда за 1:0. След почивката обаче Кейн асистира за ранен гол и на Кулушевски за 2:0 като продължи дълга топка от Лорис с глава за колегата си в нападение.

В 66-ата минута Кейн асистира за трети път в мача отново за Сон и 3:0, а в 71-ата минута Сон оформи и хетрика си след като завърши върната топка от линията от Кулушевски за 4:0.