Тотнъм взе дербито с Уест Хем (видео)

Тотнъм посрещна Уест Хем Юнайтед в срещата от поредния двадесет и девети кръг на английската Висша лига. Днес на "Тотнъм Хотспър Стейдиъм" домакините спечелиха с 3:1 и застанаха на 3 точки зад Арсенал и топ 4. Уест Хем остава седми с 48 т.

В 9-ата минута днес домакините поведоха когато Кейн пусна топката за Сон в полето, но Зума игра с нея за да си вкара автогол за 1:0. В 24-ата минута Тотнъм отново наказа противника на контра, и отново Кейн намери Сон, той се справи с противник и стреля с ляв крак за 2:0, като топката се отклони малко от Зума.

В 35-ата минута след корнер гостите върнаха гол като Доусън продължи за Бенрахма и той завърши с воле - 2:1. След почивката финалното 3:1 се оформи в 88-ата минута и голът пак създаде Кейн, който с глава спечели топката за Сон за пореден уверен удар.