Рангник: Това е най-добрият вид победа

Мениджърът на Манчестър Юнайтед Ралф Рангник заяви, че отборът му е постигнал победа срещу Уест Хем по най-добрия начин.

Юнайтед успя да грабне трите точки срещу Уест Хем благодарение на гола на Маркус Рашфорд в края на добавеното време - 1-0.

Победата изведе "червените дяволи" на четвърто място във Висшата лига и Рангник вижда резултата като справедлив.

"Когато вкарате в последната минута на мача, това е най-добрият вид победа, освен това ние опазихме суха вратата си. Мисля, че в крайна сметка заслужавахме да победим. Играейки срещу Уест Хем, трябва търпение. В някои моменти в мача, особено в края, исках да атакуваме, вместо да подаваме.

Предвид срещата с Брентфорд преди няколко дни, отборът показа добро физическо състояние. Знаехме, че имаме нужда от търпение. Много съм доволен от начина, по който се защитавахме и отнемахме топката.

Много съм доволен, че и тримата играчи, които влязоха като резерви, участваха в попадението. Това прави победата още по-важна. Бих се радвал да вземем тези две точки на "Вила Парк", но съм доволен от положението ни", заяви Рангник.