Челси с победа в Уотфорд

Уотфорд посрещна Челси в срещата от поредния четиринадесети кръг на английската Висша лига. Днес на "Викъридж Роуд" гостите поведоха, домакините изравниха, и гол във втората част на резервата Зиеч реши мача за 2:1. С победата "сините" продължават да водят класирането с точка над Манчестър Сити и 2 над Ливърпул, ако те завършат с победи в кръга.

В 29-ата минута Мейсън Маунт откри резултата малко след като бе намерил гредата на домакините. Тук атака, организирана от Алонсо стигна до Хаверц, който намери Маунт на втора греда за 1:0. Преди почивката Уотфорд се върна до 1:1 чрез Денис, когато първо Саул загуби топка в средата и домакините успяха да организират бърза атака с много хора, която завърши с гол.

На почивката Саул бе сменен с Тиаго Силва, а в 60-ата минута Зиеч замени Чалоба. В 72-ата минута именно Зиеч вкара за 2:1 след подаване на Маунт, като до края нападателят можеше и да добави към сметката си.