Магуайър: Това е най-голямата победа през сезона

Защитникът на Манчестър Юнайтед Хари Магуайър споделя мислите си за победата с 2:0 над Виляреал в мач от 5-я кръг на груповата фаза на Шампионска лига.

"Това е най-голямата победа за нашия сезон. Последните няколко месеца дори не бяха почти успешни, имахме нужда от резултат. Трябва да направим всичко, така че това да е само началото и ще продължим да вървим напред.

Беше трудно през първото полувреме, важно беше да останем в играта. Според мен резервите ни помогнаха, второто полувреме се оказа наистина страхотно.

Основното нещо е резултатът. Трябва да сте солиден при гостуванията в евротурнирите. Със създадените моменти получихме заслуженото в края на мача. Може би през първото полувреме се страхувахме малко. Обсъдихме всичко и първият ни гол стана възможен благодарение на пресата.

Роналдо бе страхотен. Трябва да си върнем увереността в нашата игра, ако направим това, ще имаме всички шансове да печелим мачове с него в атака", заяви Магуайър.