Тотнъм обърна Лийдс (видео)

Тотнъм посрещна Лийдс Юнайтед в срещата от поредния дванадесети кръг на английската Висша лига. Днес на "Тотнъм Хотспър Стейдиъм" домакините губеха след слабо първо полувреме, в което нямаха точен удар, но обърнаха до 2:1 във второто полувреме за да застанат наравно с Уулвс на 7-ата позиция в таблицата, на точка зад петия Арсенал.

В първото полувреме Лийдс тотално доминираше и заслужено стигна до гола си, но много късно - в 44-ата минута когато Харисън напредна от ляво и центрира ниско за Дан Джеймс на празна врата за 1:0.

След почивката Тотнъм излезе различен и заигра агресивно, като в 52-ата минута гредата спаси гостите. В 58-ата Хьойберг от близо изравни след асистенция на Лукас Моура - 1:1. В 69-ата минута от пряк-свободен удар на добра дистанция Ерик Дайър стреля в стената и топката отново намери гредата на Меслие, но включилият се Регилон довърши за 2:1.