Почетино: Не мисля, че Меси се е притеснявал

Старши -треньорът на Пари Сен Жермен Маурисио Почетино коментира победата на отбора в мача от 14-ия кръг на френската Лига 1 срещу Нант (3:1).

"Показахме своя характер и качеството на отбора. Първото полувреме бе много добро. Прогресът на връзката Меси-Неймар-Мбапе? Винаги съм казвал, че говорим за работа в мрежа, за прекарване на време заедно, а също и за участие в мачове. Но целият отбор показа добра игра. Жалко, че не успяхме да вкараме повече голове през първото полувреме.

Що се отнася до Меси, не мисля, че той се притесняваше, че не бе вкарвал гол в шампионата. Той е страхотен шампион, най-добрият футболист в света. Той знае как да премине през най-трудните моменти, има търпение. Хубаво е, че вкара. Що се отнася до момента на завръщането на Маркиньос и Кимпембе, ние ще следим тяхното възстановяване и ще решим когато дойде времето да ги върнем на терена. Но ние сме уверени, че те ще могат да играят с Манчестър Сити", заяви Почетино.