Евертън и Тотнъм без голове (видео)

Евертън посрещна Тотнъм в една от чаканите срещи от Висшата лига, в която Антонио Конте за първи път извежда тима на гостите в лигата. Днес на "Гудисън Парк" двата тима се разделиха при 0:0 след като италианецът промени схемата на игра на шпорите към петима в отбрана. Тотнъм завърши без точен удар мача.

До почивката нямаше много положения, Тотнъм владееше повече, но не създаваше опасности. Във втората част видяхме някои удари, като Бен Дейвис стреля опасно над гредата на Пикфорд в добра ситуация. В 63-ата минута Лорис се хвърли в краката на Ришарлисон и съдията отсъди дузпа, но промени решението си след като разгледа ситуацията на тъча.

В 88-ата минута Ло Селсо бе най-близо да реши срещата с фалцов удар, който срещна гредата на Евертън.