Роджърс отбеляза проблемите на Ман Юнайтед с пресата

Мениджърът на Лестър Брендън Роджърс отбеляза отсъствието на преса от страна на играчите на Манчестър Юнайтед.

Мениджърът на "червените дяволи" Оле Гунар Солскяер избра агресивна схема 4-2-4 за съботната среща с "лисиците", но Кристиано Роналдо и централните полузащитници на гостите по никакъв начин не притискаха Джони Еванс и Чаглар Сеюнджу.

Роджърс използва това, за да прекърши Юнайтед през второто полувреме и да отпразнува победата с 4:2.

"Мисля, че започнахме добре. Централните им играчи не притискаха, така че можехме да бъдем търпеливи и да играем с топката. Излизахме на добри позиции и оказахме натиск върху защитната им линия.

Мейсън (Гринууд) вкара невероятен гол, който можехме да предотвратим, но не мога да омаловажа качеството на удара му.

Оттеглихме се на почивката при позитивен за нас резултат. Просто трябваше да увеличим агресията си. Когато тя работи, играем най -добре. Бяхме много добри, особено през второто полувреме, когато натискахме добре и бяхме агресивни.

Приличахме повече на себе си, агресивни и бе неприятно да се играе срещу нас. Натискахме добре, благодарение на което се увеличи темпото и започнахме да имаме шансове.

Създадохме положения, вкарахме четири гола и можехме да отбележим повече, показахме добра концентрация. Такава игра ме радва много повече", заяви Роджърс.