Уулвс се върна от два пасив с Тотнъм, но отпадна (видео)

Уулвърхемптън Уондърърс прие Тотнъм в срещата от третия кръг на Купата на лигата. Днес на "Молиню" гостите поведоха убедително с два гола, но "вълците" се върнаха до 2:2 преди последния сигнал, който изпрати срещата към дузпи, спечелени от "шпорите".

В 14-ата минута Тотнъм поведе чрез Ндомбеле, който си спечели топката в добра позиция, справи се с Боли и матира Руди за 1:0. В 23-ата минута Деле Али изведе Кейн за 2:0, преди сам Али да пропусне голяма ситуация за 3:0.

Вместо това преди почивката след корнер на Нури гол върна Дендонкер с удар с глава - 2:1. В 58-ата минута Поденс направи 2:2 и осигури дузпите, където Хуонг и Мутиньо започнаха с голове за Уулвс, но Невеш, Дендонкер и Коади пропуснаха последователно, докато за Тотнъм вкараха Кейн, Регилон и Гил, докато Хьойберг пропусна.