Манчини критикува Балотели

Мениджърът на Манчестър Сити Роберто Манчини призна, че не е особено доволен от представянето на Марио Балотели въпреки, че нападателя вкара гол за равенството 1:1 срещу Фулъм на „Ийстлнадс". Както е известно, резултата в мача бе открит в 26-та минута именно от италианския национал, но две минути след почивката Дъф изравни резултата. Балотели има до този момент на сметката си девет гола в 14 мача, но срещу отбора на Марк Хюз бе твърде разточителен и пропусна да я увеличи.

„Аз не съм доволен от Балотели. Познавам го много добре и зная, че той може повече. Той вкара фантастичен гол, но след това 70 минути не успя да направи нищо. Не може да губиш топката през цялото време", заяви Манчини за Sky Sports.