Отслабен Ман Юнайтед взе победа над Уулвс

Уулвърхемптън Уондърърс прие Манчестър Юнайтед в последния кръг от английската Висша лига. Днес двата тима нямаха реални цели пред себе си, като преди финала на Лига Европа Оле Гунар Солскяер не заложи на нито един от своите титуляри.

В 13-ата минута днес на "Молиню" гостите поведоха когато Дан Джеймс от ляво центрира на главата на 19-годишният нападател Еланга, който вкара първия гол в кариерата си за Манчестър Юнайтед в своя втори официален мач. Еланга става 19-ят тинейджър с гол за Юнайтед в лигата, като само Арсенал има повече с 20.

В 39-ата минута Уулвс изравни след красив отборен гол, като в края Фабио Силва изведе Нелсон Семедо за първи негов гол за "вълците" и 1:1.

Точно преди почивката Ван де Бек спечели дузпа срещу Саис, която бе отсъдена след дълъг ВАР преглед, а Хуан Мата реализира за 2:1.

Във втората част положенията бяха на страна на Юнайтед, като в игра се включиха още младежи като Мейбри, Шортайър и Фиш.