Тухел: Аз съм отговорен за резултата

Мениджърът на Челси Томас Тухел коментира поражението от Арсенал с 1:0 в мач от 36-ия кръг на английската Висша лига.

"През първото полувреме всичко бе наред, създадохме достатъчно шансове да поведем с 3: 0. Но вместо това загубихме с 1:0, защото забравихме да вкараме в гола в другата врата, а вместо това вкарахме в своята. Не знам как би вкарал Арсенал, ако не им бяхме дали гола.

Не играхме достатъчно остро, нямахме енергията, която обикновено имаме. Ние сме отговорни за това поражение, аз съм отговорен. Не направихме достатъчно, за да спечелим. Малко ме ядосва, че имаме толкова много промени в състава - това е моята вина. През второто полувреме не нанесохме почти нито един удар. Не съм доволен от това, което видях днес. Избрах състава, така че съм отговорен за резултата", заяви Тухел.