Рюдигер: Тухел поиска да покажем духа си срещу Ман Сити

Защитникът на Челси Антонио Рюдигер разказа за това как мениджърът Томас Тухел е подготвил играчите си по време на полувремето в мача с Манчестър Сити (2:1). Отборът на Хосеп Гуардиола поведе в 44-ата минута благодарение на гол на Рахим Стерлинг, а Серхио Агуеро пропусна дузпа в добавеното време към първото полувреме. Челси отбеляза два пъти през второто полувреме. Голове вкараха Хаким Зиеш и Маркос Алонсо.

"След първото полувреме още нищо не бе загубено и мениджърът ни убеди в това. Той искаше да излезем и да покажем духа си, така че го направихме. Всички вярвахме, че можем да направим разлика.

Манчестър Сити е много силен отбор, но и те са хора. Те също допускат грешки. Когато това се случи, трябва да сте подготвени да ги накажете. Успяхме, вкарахме победния гол. Усещанията бяха невероятни", заяви Рюдигер.