Стърлинг: Не реализирахме шансовете си

Крилото на Манчестър Сити Рахим Стърлинг сподели емоциите си, след като загуби с 2:1 в мач от 35-я кръг от Висшата лига срещу Челси.

"Трудно е да се приеме такъв резултат. Имахме шанс да решим изхода от мача, но бяхме наказани, това е всичко. Добре беше да влезем в протокола, като вкараме гол. Мислех, че днес е денят, в който ще формализираме титлата, но не реализирахме шансовете си, а срещу отбор като Челси определено това ще се отрази.

В 87-ата минута не успях да пробия, защото коляното на Кърт Зума  бе в задната част на бедрото ми. Не знам защо не бе отсъдена дузпа за това и защо моментът не е преценен правилно. Мислех, че VAR ще помогне. Но съдията каза, че епизодът е проверен и това не е дузпа, но бе очевидна дузпа", заяви Стърлинг.