Антонио приближи Уест Хем до топ 4

Бърнли прие Уест Хем Юнайтед в срещата от поредния тридесет и четвърти кръг на английската Висша лига. Днес на "Търф Моор" гостите спечелиха с 2:1 и прескочиха Тотнъм на петата позиция, заставайки на 3 точки от Челси и топ 4 при равен брой срещи.

Гостите започнаха добре, но в 17-ата минута дълга топка за Крис Ууд бе овладяна перфектно от него и Томас Соучек извърши нарушение за дузпа, която нападателят реализира за 1:0.

Веднага Уест Хем отговори когато Куфал в 21-ата минута намери почти непокрит Михаил Антонио за 1:1. Преди да е изтекъл половин час игра "чуковете" и обърнаха, като в 29-ата минута Антонио отклони подаване на Бенрахма за 2:1.

Във втората част Антонио бе близо до хетрик в няколко различни ситуации, като гостите останаха по-добри на терена, без да стигнат до гол.