Мейсън: Играчите отдадоха силите си

Изпълняващият длъжността мениджър на Тотнъм Райън Мейсън коментира победата с 2:1 над  Саутхемптън.

"Фантастика! Толкова се гордея с момчетата. Днес те показаха голямо желание и смелост, особено след първите 20-30 минути. В началото на мача Саутхемптън бе добър. Показахме вяра в нашите сили и се придържахме към плана на играта, показахме пълна всеотдайност.

Мисля, че бяхме страхотни. Беше ни трудно: Саутхемптън набра скорост от първите минути, а Уго Лорис извади няколко неспасяеми топки. През второто полувреме напълно контролирахме играта и създадохме куп шансове.

По време на почивката се опитахме да дадем на играчите увереност да излязат и да спечелят. Планирахме различни ситуации предварително и се подготвихме за всичко - имахме много малко време, но за мен бе изключително важно и приятно да видя желанието, което всички играчи на "шпорите“ имаха през целия мач. Момчетата дадоха всичко и напълно заслужиха да спечелят", заяви Мейсън.