Моуриньо: Тотнъм няма да повтори 5:4

Мениджърът на Тотнъм Жозе Моуриньо не очаква отборът му да организира голова феерия срещу Евертън във Висшата лига в петък вечерта.

Когато Тотнъм посети "Гудисън Парк"  през февруари, двата отбора вкараха девет гола за 120 минути игра. Евертън спечели с 5:4, за да се класира за четвъртфиналите на ФА Къп. Този път, сигурен е Моуриньо, ще бъде различно.

"По отношение на този мач мога да кажа само, че вие, вкарвайки четири гола, трябва да спечелите. И Карло вероятно ще каже, че отбор, който вкара пет гола, не може да спечели с такава трудност.

Ако вкарате пет, трябва да спечелите с 5:0 или 5:1. Ако вкарате четири като гост, трябва комфортно да спечелите. Разбира се, бих искал да вкарам отново четири гола, както в този мач за Купата, но ние трябва да допуснем по-малко, далеч по-малко!

Карло мисли същото. Разбира се, ние сме опитни треньори и знаем от какво се нуждаят нашите отбори. Нашите отбори имат нужда от баланс.

Ако ме попитате дали вярвам в друг резултат като 5: 4, 4: 5, 4: 6, 6: 4 ... Не, не. Мисля, че ще бъде много трудно да повторим това. Въпреки това, нашите отбори са много сходни по своя потенциал, възможностите си и очаквам много тежък мач", заяви Моуриньо.