Солскяер: Почувствахме несправедливост и показахме характер

Мениджърът  на Манчестър Юнайтед Оле-Гунар Солскяер говори за отменения гол на Единсон Кавани в мача от 31-ия кръг на Висшата лига срещу Тотнъм (3: 1) и значението на епизода за резултата от играта.

"Голът бе абсолютно правилен. Нека не се заблуждаваме. Трябва да се отбележи, че ако синът ми беше останал на терена три минути и не можеше да стане без помощта на 10 другари, тогава щях да го оставя без вечеря.

Няма как да ни заблудят - за разлика от съдията. И тази ситуация ни запали. Преди това играхме като отбор, участвайки в евротурнирите в четвъртък вечерта.

Реагирахме добре на случващото се и играхме страхотно през второто полувреме. Почувствахме несправедливост и затова показахме характер. Такива решения не трябва да ни развалят сезона", заяви Солскяер.