Клоп: Не помня кога за последно ни е било лесно

Мениджърът на Ливърпул Юрген Клоп коментира победата с 2: 1 над Астън Вила.

"Не мога да си спомня кога за последен път ни бе лесно, но в нашата позиция е добре след шест поредни домакински загуби. Астън Вила има много добър отбор. Играхме добре, много добре и след това допуснахме единствената си грешка през първото полувреме и видяхте до какво доведе.

Вкарахме и гол, който бе отменен по някаква причина. Не знам защо. Отиваш на полувремето, като си мислиш: "Какво става тук?".  През второто полувреме трябваше да играем по-креативно и да продължим да натискаме, както през първото полувреме.

В крайна сметка, когато губиш с 1:0 е важно само да вкараш и ние го направихме. Беше страхотен гол, наистина хубав, а вторият е още по-добър! Поехме риска, като пуснахме още един полузащитник, но това изигра роля и при двата гола.

Просто трябва да спечелим мачовете си и да поставим други отбори под натиск. Нямаме време за губене", заяви Клоп.