Алисон, Фабиньо и Жота се завръщат за Челси

Ливърпул очаква да се подсили за мача срещу Челси в четвъртък от вратаря Алисон, халфа Фабиньо и нападателя Диого Жота.

И тримата изброени играчи пропуснаха победата с 2:0 над Шефилд Юнайтед в неделя вечер. Факт е, че Фабиньо и Жота едва възобновиха тренировките след травми, а Алисон получи почивка поради смъртта на баща си.

И тримата обаче имат шанс да играят в четвъртък вечерта, когато прекият конкурент на Ливърпул за попадане в топ 4 ще пристигне на "Анфийлд".

"На практика съм уверен за Алисон и Фабиньо.

Що се отнася до Жота, той бе с нас в хотела вчера, но се разболя през нощта и го изпратихме у дома. Така че зависи от това колко бързо се възстановява.

Той не участва в заявката, но тренира с отбора тази седмица и изглеждаше много добре, както казах. Мисля, че ще бъде на разположение, но не знам със сигурност", заяви Клоп.