Солскяер: Ужасно първо полувреме

Мениджърът на Манчестър Юнайтед Оле Гунар Солскяер коментира резултата от 26-ия кръг на Висшата лига срещу Челси (0: 0).

"През първото полувреме бяхме лишени от 100% -ва дузпа. Ако ръката на играча на Челси бе в естествено положение, тогава съм напълно сляп.

Днес искахме да победим. Липсваше ни решителен удар или едно качествено подаване. Имахме много натиск, желание, темпо. Но имаше и момент, когато Давид де Хеа направи страхотно спасяване и благодарение на това днес запазихме вратата заключена.

Останахме подведени от качеството на нашето боравене с топката. Първото полувреме бе отвратително. Наистина ужасно. Но след това показахме нещо добро, от време на време правейки  това, което искам да видя. Когато се успокоихме, създадохме няколко опасни момента, но ни липсваше реализация", заяви Солскяер.