Роджърс: Загубихме от по-добрия отбор

Мениджърът  на Лестър Сити Брендън Роджърс коментира резултата от мача от 26-ия кръг на Висшата лига с Арсенал (1: 3).

"Мисля, че не играхме много добре през първото полувреме днес. Малко владеехме топката. Очаквах, че ще ги подложим на по-голям натиск след отбелязания гол. Бяхме твърде статични, честно казано мислех, че изглеждаме малко уморени.

През второто полувреме показахме характер, но нямахме късмет и пропуснахме третия гол. Трябва да отдадем почит на нашите играчи, те продължиха да работят и дадоха всичките си сили. Днес просто загубихме от по-добрия отбор.

Арсенал е способен на ротации. В четвъртък се опитахме да извършим ротации. Трудно ни е да играем мачове, които са толкова близо един до друг, но трябва да приемем тази игра, ако искаме да бъдем на върха. Ще се справим с това", заяви Роджърс.