Хазенхютъл: Провалихме се през второто полувреме

Мениджърът на Саутхемптън Ралф Хазенхютъл коментира поражението на "светците" с 3:0 в отложения мач от 18-ия кръг на Висшата лига с Лийдс Юнайтед.

"Може би реферът побърза да свири в момента с отменения гол, но нека не обсъждаме съдийството днес. Заслужихме днешното поражение, тъй като през второто полувреме не играхме така, както трябваше да играем срещу такъв противник. През първата половина на срещата показахме, че можем да се конкурираме с тях, но през втората половина един ранен гол ни създаде проблеми и това значително опрости задачата за Лийдс. Освен това нямахме и най-малък шанс.

Нейтън имаше добър мач: бе смел, показа добра техника и знаеше какво да прави, когато играе един на един. Имахме добър момент, но не го реализирахме, за разлика от домакините. Все още не мога да намеря обяснение за слабото второ полувреме в нашето представяне", заяви Хазенхютъл.