Брус: Няма да изпаднем

Мениджърът на Нюкасъл Юнайтед Стив Брус коментира поражението в мача от 25-ия кръг на английската Висша лига с Манчестър Юнайтед (1: 3).

"Бяхме засегнати от загубата на Жоелинтон в началото на второто полувреме. Трудно е да го заместя, но бях доволен от представянето на отбора в продължение на един час. Проблемът е, че трябва да играете добре на "Олд Трафорд"  в продължение на 90 минути. Видях положителните моменти, но те трябва да бъдат превърнати в резултат.

Беше трудна седмица, но ни предстоят мачове, в които мисля, че можем да спечелим точки. Превърнахме се в заплаха, опитвайки се да играем по-високо. Ще отнеме известно време, за да свикнем, защото преди имахме различен стил. Сигурен съм, че няма да изпаднем. Шест или седем отбора се оглеждат за нас. Трябва да спечелим няколко мача", заяви Брус.