Лестър се наложи над Вила и стигна второ място (видео)

Астън Вила прие Лестър Сити в срещата от двадесет и петия кръг на английската Висша лига. Днес на "Вила Парк" гостите спечелиха с 2:1 и събраха 49 точки, с което прескочиха Манчестър Юнайтед на второто място и се намират на 7 пункта от върха и Манчестър Сити, при мач повече.

В 19-ата минута днес Лестър вкара красив гол когато Барнс задържа добре и намери Мадисън, а плеймейкърът с удар с вътрешната част на крака намери гредата и мрежата на Мартинез за 1:0. 4 минути след това и самият Барнс вкара когато довърши атаката след удар на Варди, с който Мартинез не се справи отлично - 2:0.

До почивката Вила показа, че има аргументи да вземе нещо в срещата, и веднага след подновяването на играта в 47-ата минута Траоре върна гол за 2:1. До края обаче домакините не успяха да стигнат до повече.