Лестър се върна към победите (видео)

Фулъм прие Лестър Сити в срещата от двадесет и втория кръг на английската Висша лига. След равенството и загубата си напоследък, днес "лисиците" се върнаха към победите с 2:0 на "Крейвън Котидж", с което застанаха на трето място в лигата и 2 точки зад Манчестър Юнайтед

В 17-ата минута днес Мадисън отне топката по фланга и центрира перфектно за Ихеаначо, който с глава от близо матира Ареола за 1:0. В 38-ата минута отново при центриране на Мадисън, в полето се извиси Сьоюнджу и вкара, но попадението бе отменено заради негово нарушение.

В 44-ата минута обаче Мадисън взе и втората си асистенция като в края на една контра той намери Джеймс Джъстин за нов гол през Ареола за 2:0.

На почивката домакините включиха в игра Кавалейро и Лемина за Ангиса и Тете в опит за отговор, но резултатът не се промени повече, като Лестър дори пострада втори път от отменен гол поради засада в началото на полувремето, и още веднъж в 63-ата минута когато Рикардо Перейра вкара в завръщането си.