Хазенхютъл: 90 минути могат да бъдат много дълги

Мениджърът  на Саутхемптън Ралф Хазенхютъл изрази мнението си за причините за съкрушителното поражение на своите играчи с резултат 9:0 в мача от 22-ия кръг на английската Висша лига с Манчестър Юнайтед.

"С отбор като Манчестър Юнайтед винаги е трудно във формат 11v11, камо ли когато загубите играч само три минути след началото на играта.

Опитахме се да запазим вратата си непокътната възможно най-дълго през второто полувреме, но в крайна сметка отново допуснахме девет гола. След това поражение от Лестър (0: 9) успяхме да се съберем, надявам се и този път да е така.

90 минути могат да бъдат много дълги. Има резултат и трябва отново да живеем с него. Като цяло имаме добър сезон, никой не е очаквал такава вечер, която не отразява това, което сме направили през този сезон. Трудно е да се обясни какво се случва в главата ми - трябва да го преживеем отново", заяви Хазенхютъл.