Тухел: Много съм доволен от днешното представяне

Мениджърът на Челси Томас Тухел коментира резултата от 21-ия кръг на английската Висша лига срещу Бърнли (2: 0).

"Имахме много полушансове, но трябваше да чакаме дълго за първия отбелязан гол. Това, което ме впечатли бе, че никога не загубихме контрол над мача и постоянно налагахме играта си на противника. Настроението и енергията бяха много добри. Пред вратата  си допуснахме само един опасен момент и то в 94-ата минута на мача.

Днес бе упорита работа в отбора и заслужена победа. Футболистите, които играха в мача с Улвърхемптън, също се възползваха от възможността да се покажат. Много съм доволен от днешното представяне и енергията, която имаха играчите на Челси. Това ни дава голям тласък, за да бъдем уверени в светлото бъдеще.

Всички вече ми казаха за важността на срещата с Тотнъм. Напълно осъзнавам важността на този мач. В четвъртък ще играем, за да спечелим", заяви Тухел.