Орие напуснал стадиона на полувремето

Скандал е възникнал в съблекалнята на Тотнъм по време на домакинския мач от 20-ия кръг на английската Висша лига с Ливърпул.

В края на първото полувреме домакините допуснаха гол от нападателя на шампионите  Роберто Фирмино. Според Daily Mail мениджърът на "шпорите" Жозе Моуриньо е направил кратък анализ по време на почивката и е обърнал внимание на неусшешната игра на защитника Серж Орие в ситуацията с допуснатия гол, след което реши да го замени.

Съобщава се, че футболистът от  Кот д'Ивоар се е ядосал на наставника и е напуснал стадиона, без да изчака края на срещата.

Напомняме, че през второто полувреме, вече без Орие в състава, Тотнъм допусна още две попадения. Крайният резултат в мача е 3:1 за мърсисайдци.

Ливърпул, с 37 точки от 20 кръга е четвърти в класирането на английската Висша лига. Тотнъм (33) е шести.