Бербатов: Времето на Лингард в Ман Юнайтед изтече


Н. Гавазов

Бербатов: Времето на Лингард в Ман Юнайтед изтече

Бившият нападател на Манчестър Юнайтед Димитър Бербатов сподели мнението си за халфа на "червените дяволи"  Джеси Лингард.

"Честно казано, времето на Лингард в Манчестър Юнайтед изтече. Той изобщо не играе. Джеси имаше шанс да се докаже, да докаже колко е добър, колко добър може да бъде на терена. Показателно е, че в момента Оле-Гунар Солскяер не му вярва достатъчно, за да го пусне на терена. И, честно казано, сега няма място за него в състава.

Когато сте толкова дълго в един и същи отбор, вече сте навършили 28 години, трябва да погледнете назад и да помислите: "Постигнах ли достатъчно? Доволен ли съм от това, което направих? Приключи ли времето ми в този отбор?". Мисля, че трябва да си тръгне. Лингард се нуждае от нов клуб, за да излиза по-често на терена", заяви Бербатов.

Лингард няма нито един мач в английската Висша лига през този сезон. Той има два мача в Купата на английската лига и един мач във ФА Къп.

  Сподели
375