Ман Юнайтед надви Уотфорд (видео)

Манчестър Юнайтед прие Уотфорд в днешната среща от ФА Къп, като домакините от "Олд Трафорд" спечелиха с 1:0 и продължават напред в най-старото състезание. Днес Скот МакТоминей вкара единствения гол, а жертва в срещата падна Ерик Баили, който се контузи в първото полувреме за домакините.

След само 5 минути игра Юнайтед спечели корнер и Телес центрира на главата на МакТоминей, той я прати към ъгъла и резултатът стана 1:0. Срещата бе отворена до почивката, и точно преди нея Дейн Хендерсън при избиване на една топка връхлетя върху Баили, който бе заменен поради травма в главата от Хари Магуайър.

Втората част на срещата се разви по подобен начин, като и двата тима имаха възможности без резултатът да се промени.