Лампард: Разочарован съм от реакцията на първите два гола

Мениджърът  на Челси Франк Лампард коментира загубата от Манчестър Сити с 3:1 в днешния мач.

"Какво ме разочарова най-много? Периодът през първото полувреме от 15-ата минута, когато Сити пое контрола над играта, както и реакцията на отбора на първите два допуснати голове. Второто полувреме бе по-добро в представянето ни, но играта бе трудна.

Знам къде сме, защото мога да го видя. Знам каква работа трябва да се свърши, за да се достигне нивото, на което е Манчестър Сити. За това бяха нужни много години, а също и играчи на пика на своята форма", заяви Лампард.

Челси претърпя четвърто поражение в последните си шест мача от първенството. Отборът на Франк Лампард падна на осмо място в класирането.

В следващия кръг, 15 януари, Челси ще играе с Фулъм.