Моуриньо: Подарихме победата на Лестър

Мениджърът  на Тотнъм Жозе Моуриньо коментира резултата от мача от 14-ия кръг на Висшата лига с Лестър Сити (0: 2).

"Тази дузпа не бе момент, създаден от Лестър, ние сами си допуснахме тази възможност. Дузпата излиза извън контекста на играта, защото в този момент бе най-добрият ни сегмент от първото полувреме. Тотнъм лошо започна мача.

Първите 20 минути играхме лошо, оставихме свободно пространство. Нашият натиск, нашето отношение - всичко това не ми хареса. По-късно сменихме играта и се адаптирахме, това беше период на господство и създаване на шансове. И тогава имаше дузпа, която не следваше от логиката на играта.

През втората половина на мача "лисиците“ също не ни създадоха проблеми. Имаше автогол на Тоби и не мога да си спомня нищо друго в тяхното изпълнение. Спомням си само как Шмайхел направи невероятно спасяване. Да, не създадохме 15 шанса, а Лестър се защитаваше добре", заяви Моуриньо.