Хендерсън: Не бяхме достатъчно добри за трите точки

Полузащитникът на Ливърпул Джордан Хендерсън коментира резултата от двубоя от 12-ия кръг във Висшата лига с Фулъм (1: 1).

"До 30-ата минута изглеждаше, че не започнахме мача. В английската Висша лига не можете да направите това - със сигурност ще бъдете наказани.

Добре, че реагирахме бързо на получения гол. След това доминирахме и трябваше да вкараме повече голове. Разочарован съм от началото на мача, но доволен от резултата.

Не искам да се оправдавам. Долетяхме от Дания, добре подготвени. Няма обяснение защо започнахме лошо мача. Може би в друг ден бихме могли да победим Фулъм.

По време на почивката Юрген Клоп каза, че трябва да започнем полувремето, както завършихме първата половина на играта. Направихме всичко възможно през второто полувреме. Фулъм трудно създаваше шансове след почивката.

Когато не можете да спечелите, тогава не губете. Но мисля, че бяхме достатъчно добри, за да получим три точки днес", заяви Хендерсън.