Клоп: Играхме лошо през първите 30 минути

Клоп: Играхме лошо през  първите 30 минути

Мениджърът  на Ливърпул Юрген Клоп коментира резултата от мача от 12-ия кръг на Висшата лига срещу Фулъм (1: 1).

"През първите 30 минути играхме наистина зле. За това можехме да си платим и в крайна сметка да загубим. След половин час играта се подобри. Второто полувреме бе наистина добро. Можехме да вкараме повече голове.

Имаме работа с хора и умората е нормална. Вчера всички отбори, които играха в Шампионска лига, имаха трудности. Това е лудост. Може би точно тази седмица се почувствахме наистина уморени.

След като спечелихме една точка днес, продължаваме напред. Мачът с Тотнъм е следващото предизвикателство за нас ", заяви Клоп.

Хората на Юрген Клоп събраха 25 точки и отново делят първото място във  Висшата лига с Тотнъм.