Магуайър: Кавани е невероятен футболист

Защитникът Хари Магуайър коментира волевата победа на Манчестър Юнайтед с 3:2 в мач от 10-ия кръг на Висшата лига срещу Саутхемптън.

"Създадохме огромен брой шансове, по време на почивката почувствахме, че ще ни е трудно да наваксаме изоставането. Но знаехме, че трябва да продължим до последните минути.

Дори е малко изненадващо, че когато резултатът бе 2: 0 в тяхна полза, почувствахме, че все още сме в играта. Имахме наистина добри моменти през първото полувреме. Знаехме, че трябва да се подобрим, да играем с по-голяма интензивност и да използваме шансовете си. Когато резултатът стана равен, тогава изглеждаше, че всеки отбор може да спечели срещата.

Ходовете на Кавани в чуждото наказателно поле са отлични. Според този показател той е най-добрият играч, с когото съм тренирал. Постоянно е в движение. Знаем, че той има качества, които може да внесе в нашия тим. Много е важно той да продължи в същия дух, защото е играч от най-високо ниво“, заяви Магуайър.