Ван Перси реагира на гола на Кавани

Манчестър Юнайтед успя да направи пълен обрат при гостуването си на Саутхемптън. "Червените дяволи" губеха с 2:0, но в крайна сметка постигнаха победа с 3:2.

В герой се превърна Единсон Кавани, който се появи на терена през второто полувреме, изравни резултата и изведе отбора си напред.

Действията на уругваеца бяха коментирани от бившия нападател на "червените дяволи" Робин ван Перси.

"Матадор!“, написа нидерландецът, добавяйки емотикони с лък и стрела и пламък към текста.

Напомняме, че "Матадор" е прякор на Кавани, който празнува головете си с изстрел от лък.

В коментарите към публикацията феновете веднага напомниха на Ван Перси за мача, който се проведе на същия стадион преди 8 години. Тогава Робин отбеляза  два пъти през последните 10 минути, записвайки  хеттрик и донасяйки победата на своя отбор.