Клоп: Журналистите постоянно ме провокират

Мениджърът  на Ливърпул Юрген Клоп коментира резултата от мача от 10-ия кръг на Висшата лига срещу Брайтън (1: 1).

"Мисля, че решенията на съдията бяха правилни. Опитвате се да направите крещящо заглавие, като ме накарате да кажа нещо драматично? Журналистите непрекъснато се опитват да ме провокират. Какво искате да чуете от мен? Казах, че това е нарушение, защото съдията даде дузпа, гледайки VAR. Това е всичко.

Много съм горд от представянето на моите играчи днес. През първото полувреме бяхме малко не на място. По време на почивката се справихме с това. Но през второто полувреме имахме известни проблеми с функционалното състояние на играчите. Всичко е наред, просто понякога не можем да спечелим. На всеки се случва.

Отменените голове? Голът на Салах бе великолепен, ударът с глава на Мане - също. Нищо страшно не се е случило, сега е труден период.

Натаниел Филипс изигра изключителен мач, честно казано. Винаги е нужен малко късмет, за да спечелите трудна среща като гост. Днес нямахме късмет", заяви Клоп.

Играчите на Юрген Клоп събраха  21 точки и се изкачиха на първо място в класирането на английската Висша лига.