Аспиликуета: Искаме да сме най-добрите в Лондон

Защитникът на Челси Сезар Аспиликуета сподели очакванията си за предстоящия мач от Висшата лига срещу Тотнъм. Срещата ще се проведе на 29 ноември на стадион "Стамфорд Бридж".

"Това е една от срещите, в която усещаш специалната атмосфера на "Стамфорд Бридж". Например онзи мач през 2016 г., когато имахме ужасен сезон и губехме с 2:0 до почивката. Но през второто полувреме цялата тази наелектризирана атмосфера ... Мисля, че този ден нещо проработи, въпреки че нямахме нужда от нищо. Просто искахме да не позволим на Тотнъм да спечели титлатаа.

Сезоните са различни, но ние имахме страхотни резултати с тях, докато не загубихме от тях преди две-три години. Дано продължим да ги побеждаваме у дома. Винаги искаме да бъдем най-добрите в Лондон. Винаги искаме да сме на върха, защото това означава, че сме номер едно. За това се борим", заяви Аспиликуета.