Тотнъм загуби Сон за няколко месеца

Нападателят на Тотнъм Сон Хин Мин получи травма на подбедрицата в мача от Висшата лига срещу Нюкасъл.

Сон, който се отчете с покер преди седмица срещу Саутхемптън, бе заменен на полувремето в неделя на стадион "Тотнъм"  и тази смяна бе принудителна.

Сега се очаква 28-годишният южнокореец да остане извън терена за няколко месеца.

"Това е контузия. Той ще пропусне известно време. Това е задната част на бедрото", заяви Моуриньо.

Жозе коментира и отсъждането на дузпа в края на добавеното време, поради което лондончани трябваше да се задоволят с една точка срещу "свраките“ (1: 1).

"Загубихме две точки, но няма да коментирам това. Играта приключи и не искам да говоря за това.

Ако искам да се разделя с пари, ще ги даря на благотворителни организации, не искам да ги плащам на ФА. Затова предпочитам да не коментирам.

Искам само да кажа, че отборът ми игра много добре. Искам да бъда на пейката в следващия мач и не искам да бъда наказан.

Мисля, че техният вратар бе най-добрият в мача - само ако не искате да дадете тази награда на други хора, които не са играчи“, заяви Моуриньо.