Солскяер: Полагаме неимоверни усилия

Мениджърът на Манчестър Юнайтед Оле Гунар Солскяер коментира равенството 1: 1 срещу Уест Хем в мач от 27 кръг на Висшата лига.

"До почивката ние губехме и знаехме, че равенството или победата с резултат 1: 0 или 2: 0 е приблизително едно и също за нас. В неделя (срещу Лестър) трябваше да започнем от същата позиция.

След възобновяването на сезона знаехме, че ще трябва да дадем всички сили, за да постигнем нашата цел. Необходимо бе да се подобри разликата между отбелязани и допуснати голове и да се спечелят точки. Отборът положи неимоверни усилия и постигна невероятни резултати.

Разбира се, бихме искали да победим Саутхемптън и да не отстъпим в последната секунда. И в този мач отстъпихме в последната секунда на първото полувреме. Но ние си дадохме страхотна възможност и ще се опитаме да се възползваме от нея в неделя", заяви Солскяер.