Юнайтед изпревари Лестър само с точка преди последния кръг

Манчестър Юнайтед прие Уест Хем Юнайтед в срещата от предпоследния кръг на английската Висша лига. След равенството днес 1:1 на "Олд Трафорд" "червените дяволи" влизат в топ 4 и изместват Лестър Сити, срещу който игрят в последния кръг.

В първата половина двата тима не показа особена острота в нападение, но гостите поведоха в продължението чрез дузпа, когато Погба спря една топка с ръце в наказателното поле. Михаил Антонио застана зад бялата точка и прати Де Хеа в грешния ъгъл за 1:0.

В началото на второто полувреме Юнайтед изравни чрез Гринууд. В 51-ата минута той получи подаване от Марсиал в наказателното поле и стреля силно в близкия ъгъл за 1:1. До края единствено Рашфорд затрудни вратаря веднъж с удар от далечна дистанция и повече голове не паднаха.