Челси се справи с Норич

Челси прие Норич Сити в срещата от тридесет и шестия кръг на английската Висша лига. Днес на "Стамфорд Бридж" домакините спечелиха с 1:0 и така застанаха с 4 точки пред Лестър Сити и Манчестър Юнайтед на третата позиция в таблицата.

В първото полувреме Челси доминираше тотално във владението и положенията, но по чудо стигна до гол в самия му край. Преди това Норич оцеля на много пъти, включително в 36-ата минута когато Крул изби удар на Пулисич в гредата. В третата минута на продължението на първото полувреме Пулисич центрира от ляво на главата на Жиру за 1:0.

Във втората част Норич трябваше да търси гол и тимът показа самочувствие, създавайки няколко опасности. До края обаче Жиру бе по-близо до гола на два пъти.