Клоп: Аз съм голям неудачник

Мениджърът  на Ливърпул Юрген Клоп коментира отпадането на отбора му от Шампионска лига.

Наставникът похвали мадридския Атлетико, който победи мърсисайдците в два мача (1: 0, 3: 2).

"Поздравления за Атлетико. Чувствам се ужасно. Аз съм голям неудачник. Те бяха страхотни, трябва да го признаем, тъй като пропуснахме три гола. Атлетико е победител. Истината е, че имахме много повече проблеми, отколкото в първия мач.

Търся правилните думи. Играхме красиво в редовното време, момчетата имаха невероятен мач, но головете, които пропуснахме, не могат да бъдат обяснени.

След втория гол отборът бе видимо изморен. Лекотата, с която играхме през първите 90 минути, изчезна. Теренът не бе толкова добър.

Адриан? Той е страхотен вратар и аз настоявам за това. Да, той взе грешни решения, но допуснатите цели са част от играта. Но, за съжаление, някои ситуации повлияха на хода на играта", заяви Клоп.