Клоп: Голът в края е едно невероятно приятно чувство

Мениджърът  на Ливърпул Юрген Клоп подчерта, че е изпитал огромно удоволствие от втория гол във вратата на Манчестър Юнайтед във вчерашния мач между двата отбора.

"За нас финалната свирка бе голямо облекчение. Доволен съм от приблизително 85-90% от нашата игра - като цяло бяхме страхотни. Доминирахме, това ясно се виждаше  през първото полувреме. Щяхме да вкараме три гола през първото полувреме, ако това бе обикновен мач, нормален ден.

Манчестър Юнайтед е качествен отбор, който ни накара да се защитаваме. Особено трудни се получиха нещата в края на срещата. Допускахме грешки, позволихме им да пренесат играта пред нашата врата, затова  голът в края на мача е едно невероятно приятно чувство", заяви Клоп.