Мърсън не вярва, че Челси ще завърши в топ 4

Експертът на Sky Sports Пол Мърсън разкритикува мениджъра  на Челси Франк Лампард и изрази мнение, че с такава игра "сините“ няма да влязат в топ 4 на Висшата лига.

Вчера хората на Лампард претърпяха домакинско поражение от Борнемут с резултат 1:0, като претърпя четвъртото си поражение в последните пет мача на Висшата лига.

След мача с "черешите“ Лампард критикува играчите си, но Мърсън смята, че Франк трябва да сподели вината.

"Много следя  Челси и мисля, че ако успеете  да удържите първите 20 минути срещу Челси, тогава самочувствието им намалява и става много лесно да играете срещу техния отбор, в който е пълно с млади играчи.

Знам, че е лесно да се разсъждава след мача, но гледаш  и разбираш, че това не бе най-добрият ден за Франк. Той отстрани Жоржиньо, пусна Хъдсън-Одой, след което остави Батшуай да играе напред с Ейбрахам.

Той пусна всичките си нападатели. Това ми напомня на Манчестър Сити, когато гледате как се опитват да обърнат резултата. Те отчаяно натискат, продължават напред с големи сили, но се сблъскват един с друг и нямат свободно място.

Челси трябва да излезе на трансферния пазар. Не мисля, че този отбор ще бъде в топ 4", заяви Мърсън.