Юнгберг: Победата означава много за нас

Действащият мениджър на  Арсенал Фредрик Юнгберг обобщи мача от 16-ия кръг на английската Висша лига с Уест Хем Юнайтед, в който "артилеристите" постигнаха победа с  резултат 3: 1.

"През първото полувреме играхме не по най-добрия начин, можехме да действаме по-бързо. През второто полувреме имах чувството, че противникът е уморен, а подаванията  ни станаха по-точни. Проведохме  страхотна игра.

Видяхте как им бяха увиснали главите. А сега  всички са доволни. Насладихме се на играта си и ще продължим да работим. Трябва да продължим да вярваме в себе си.

Тази победа означава много за играчите. Много се радвам за тях. През последните няколко седмици те живееха под огромен натиск и това се усети в нашата игра. Трябваше да повярваме в себе си. Приятно е усещането. Победата  е много по-хубаво от загубата. Но не трябва да се увличаме", заяви Юнгберг.