Моуриньо: Тотнъм допусна грешки в мача с Юнайтед

Мениджърът  на Тотнъм Жозе Моуриньо коментира резултата от мача от 15-ия кръг на английската Висша лига срещу Манчестър Юнайтед. Срещата се проведе на стадион "Олд Трафорд“ в Манчестър и завърши с победа с 2: 1 за домакините.

"Започнахме второто полувреме, допускайки  гол, който не бива да се допуска. Не бяхме нащрек, преспахме топката от аут и оставихме Ръсфорд да атакува. Щом влезе в наказателното поле, защитниците трудно могат да се бранят, а Маркус бе умен и чакаше докосване.

Противникът започна по-агресивно първото полувреме и заслужи гола си, даже можеше да направи  резултата 2:0. Тогава поехме контрол над играта, но голът  след почивката позволи на Манчестър Юнайтед да играе по начина, по който игра.

Тотнъм трябва да продължи. Направихме грешки, но не бива да плачем  за тях. Пред нас е трудна среща с Бърнли.