Дайк: Нямаше ни на терена след почивката

Мениджърът на Бърнли Шон Дайк коментира резултата от мача от 15-ия кръг на английската Висша лига с Манчестър Сити. Срещата се проведе в Бърнли на стадион "Търф де Моор"  и завърши при  резултат 4: 1 в полза на гостите.

"Тежък  мач. Ман Сити е отбор от най-висок клас и го показа. Все още се държахме през първото полувреме, създавахме им  проблеми, но през второто полувреме противникът бе великолепен. Бърнли не можеше да се справи с него.

След почивката практически не бяхме на терена. Трудно е, когато губиш с 2:0, не можахме да се върнем в играта. Ман Сити  игра много по-добре.

Всяко поражение огорчава. Бърнли има трудна седмица преди мача срещу Тотнъм, но след това ще играем с тези, които могат да бъдат победени. Между нас няма пропаст", заяви Дайк.